Hakkımızda

Hakkımızda

1996 yılında kurulan Binsat Holding üstlendiği organizasyon becerisi ve çalışma prensipleriyle hızla büyümeye devam etmektedir.

Firma, kurumların memnuniyetini temel ilke olarak benimseyerek, sürekli gelişme, kalite, ekip çalışması, sosyal sorumluluk, profesyonel yönetim anlayışı, teknolojik gelişmelere uygunluk ve paylaşım gibi değerleri içselleştirmiştir. Bu doğrultuda, sektörde lider bir kuruluş olma vizyonuyla hareket eden Binsat Holding, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı amaçlamaktadır.

Holding, yıllar içinde edindiği deneyim ve birikimi, 12.000'den fazla uzman ve nitelikli personeliyle birleştirerek çözüm odaklı, hızlı ve dinamik bir yapıya sahiptir. Profesyonel ekibi, sektöre özgü ihtiyaçlara uygun yenilikçi çözümler üreterek müşteri beklentilerini karşılamayı ve aşmayı hedeflemektedir.

Binsat Holding, sadece bugünkü değil, gelecekteki başarılarını da planlı bir şekilde güvence altına almak adına sürekli olarak yatırımlara önem vermektedir. Bu bağlamda, teknolojik altyapısını güçlendirmek, profesyonel yetenekleri geliştirmek ve sürdürülebilirlik ilkesine bağlı kalarak sektörde öncü bir konumda bulunmayı sürdürmektedir.