Binsat Turizm

Image 1
Image 2
White Lines White Lines

Günlük 55.000+ kiși tașıyoruz!

Personel ve öğrenci tașımacılığında hizmet veren Binsat Turizm 1350+ adet araç ve 2200+ deneyimli personeli ile güvenli ve huzurlu bir tașımacılık hizmeti vermektedir. “Öğrenciler Ülkemizin Geleceği” prensibiyle hareket ederek onların ders ve kișisel gelișimine katkıda bulunmak için azami özen göstermekteyiz.

Servis araçlarımız; Milli Eğitim Bakanlığı’nın “Okul Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği” ile belirlemiș olduğu tüm donanıma sahiptir. Ayrıca tüm araçlarımız Akıllı Araç Takip Sistemi (SVTS) ile donatılmıș olup istenirse öğrenci velileri ve okul idaresi tarafından da izlenebilmektedir.

Tüm çalıșanlarımız așağıdaki yetkinliklere sahiptir;
· Psikoteknik testlerinden bașarıyla geçmiș,
· Çocuklarla etkili iletișim eğitimi, · Çocuk güvenliği ve çocuklara ilk yardım, güvenli sürüș eğitimi,
· Defansif sürüș teknikleri eğitimi,
· Araç içi hijyenik bakım ve araçta zincir sökme takma eğitimi.

Güvenlik görevlisi
Güvenlik görevlisi
Güvenlik görevlisi

Turizm Hizmetleri

Eğitimli personel: yalnızca alanında uzman personellerle çalışıyor ve eğitimlerine özen gösteriyoruz.
Kontrol mekanizması ile her zaman sürdürülebilir bir çalışma için kaliteyi artırıyoruz.
İnsanların yaşadığı her ortamda hijyen seviyesini göz önünde bulundurarak hem personel hem de müşterilerimizin sağlığına özen gösteriyoruz..

Hizmet Verdiğimiz Sektörler

Sağlık kurumları, havalimanları, finans kurumları, eğitim kurumları ve servis taşımacılığı ihtiyacı olan her alanda hizmet vermekteyiz. Firmamız personellerinin her birisi bu alanda deneyim sahibi, tecrübeli, gerekli eğitimlerini, seminerlerini almış kişiler olup sürekli kendilerini geliştirmeye devam etmektedirler. Firmamızda kullanılan bütün makinalar dünya standartlarında olup dünyanın en çok tercih edilen markalarının en yeni model cihazlarıdır. Bu sayede hem hızlı hem de kaliteli uygulamalar ve faaliyetler yapılmaktadır.

Sağlık Kurumları
Havalimanları
Eğitim Kurumları
Entegre Tesisler
Alışveriş Merkezleri
Kamu Kurum ve Kuruluşları
Bankalar
Plaza ve Rezidanslar