Teknik

Image 1
Image 2
White Lines White Lines

Teknik Hizmetler

Tüm tesis ve sistemlerinizin teknik denetimini üstlenerek, yașam döngüsü boyunca, uygun kullanım ve profesyonel bakım ile optimal șekilde ișletimini sağlar.

Ekiplerimiz, hızlı ve özgün çözümleri etkili bir biçimde uygulamaya alabilmek ve arızaların sıklığını minimize edebilmek için mevcut bakım planlarını inceler ve ihtiyaçlarınıza uygun yeni program önerileri de geliștirir

Güvenlik görevlisi
Güvenlik görevlisi
Güvenlik görevlisi

Teknik Hizmetler

Eğitimli personel: yalnızca alanında uzman personellerle çalışıyor ve eğitimlerine özen gösteriyoruz.
Kontrol mekanizması ile her zaman sürdürülebilir bir çalışma için kaliteyi artırıyoruz.
İnsanların yaşadığı her ortamda hijyen seviyesini göz önünde bulundurarak hem personel hem de müşterilerimizin sağlığına özen gösteriyoruz..

Hizmet Verdiğimiz Sektörler

Sağlık kurumları, havalimanları, finans kurumları, eğitim kurumları ve teknik destek ihtiyacı olan her alanda hizmet vermekteyiz. Firmamız personellerinin her birisi bu alanda deneyim sahibi, tecrübeli, gerekli eğitimlerini, seminerlerini almış kişiler olup sürekli kendilerini geliştirmeye devam etmektedirler. Firmamızda kullanılan bütün makinalar dünya standartlarında olup dünyanın en çok tercih edilen markalarının en yeni model cihazlarıdır. Bu sayede hem hızlı hem de kaliteli uygulamalar ve faaliyetler yapılmaktadır.

Sağlık Kurumları
Havalimanları
Eğitim Kurumları
Entegre Tesisler
Alışveriş Merkezleri
Kamu Kurum ve Kuruluşları
Bankalar
Plaza ve Rezidanslar