Lojistik

Image 1
Image 2
White Lines White Lines

Lojistik Hizmetleri

İstanbul Havalimanı terminal içerisinde lojistik ve tașıma hizmeti veren tek yetkili lojistik firması olarak 70 personel ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Terminal içi hizmet verdiğimiz 60’ın üzerinde firmanın mal kabul alanından depo ve mağaza tașımalarını gerçekleștirmekteyiz.

Günlük 1000 palet, aylık 30.000 palet Gıda donuk ürün ve tekstil ürünlerinin tașımasını sağlamaktayız.

Ayrıca hizmet verdiğimiz tüm firmalar ile birlikte dıș firmalarında inșai tașıma faaliyetlerini ve günübirlik tașıma hizmetlerini yürütmekteyiz.

Havalimanı kurulușundan bu yana çözüm ortağı olarak tüm paydașlarımıza maksimum hassasiyet ve memnuniyet șiarı ile operasyonlarımız devam etmektedir.

Güvenlik görevlisi
Güvenlik görevlisi
Güvenlik görevlisi

Lojistik Hizmetleri

Eğitimli personel: yalnızca alanında uzman personellerle çalışıyor ve eğitimlerine özen gösteriyoruz.
Kontrol mekanizması ile her zaman sürdürülebilir bir çalışma için kaliteyi artırıyoruz.
İnsanların yaşadığı her ortamda hijyen seviyesini göz önünde bulundurarak hem personel hem de müşterilerimizin sağlığına özen gösteriyoruz..

Hizmet Verdiğimiz Sektörler

Sağlık kurumları, havalimanları, finans kurumları, eğitim kurumları ve lojistik ihtiyacı olan her alanda hizmet vermekteyiz. Firmamız personellerinin her birisi bu alanda deneyim sahibi, tecrübeli, gerekli eğitimlerini, seminerlerini almış kişiler olup sürekli kendilerini geliştirmeye devam etmektedirler. Firmamızda kullanılan bütün makinalar dünya standartlarında olup dünyanın en çok tercih edilen markalarının en yeni model cihazlarıdır. Bu sayede hem hızlı hem de kaliteli uygulamalar ve faaliyetler yapılmaktadır.

Sağlık Kurumları
Havalimanları
Eğitim Kurumları
Entegre Tesisler
Alışveriş Merkezleri
Kamu Kurum ve Kuruluşları
Bankalar
Plaza ve Rezidanslar