İlaçlama

Image 1
Image 2
White Lines White Lines

İlaçlama Hizmetleri

Hașere ve kemirgen kontrolü hizmetlerini hijyen, sanitasyon, mekanik ve fiziksel önlemler ile kimyasal mücadelenin bir bütün olarak uygulanması tekniği olan Entegre Hașere Yöntemi’ni (Integrated Pest Management) uygulayarak sunan, çevre ve insan dostu bir yaklașımla, olabildiğince az kimyasala maruz kalmasını hedeflemektedir.

Güvenlik görevlisi
Güvenlik görevlisi
Güvenlik görevlisi

İlaçlama Hizmetleri

Eğitimli personel: yalnızca alanında uzman personellerle çalışıyor ve eğitimlerine özen gösteriyoruz.
Kontrol mekanizması ile her zaman sürdürülebilir bir çalışma için kaliteyi artırıyoruz.
İnsanların yaşadığı her ortamda hijyen seviyesini göz önünde bulundurarak hem personel hem de müşterilerimizin sağlığına özen gösteriyoruz..

Hizmet Verdiğimiz Sektörler

Sağlık kurumları, havalimanları, finans kurumları, eğitim kurumları ve ilaçlama ve haşere kontrol ihtiyacı olan her alanda hizmet vermekteyiz. Firmamız personellerinin her birisi bu alanda deneyim sahibi, tecrübeli, gerekli eğitimlerini, seminerlerini almış kişiler olup sürekli kendilerini geliştirmeye devam etmektedirler. Firmamızda kullanılan bütün makinalar dünya standartlarında olup dünyanın en çok tercih edilen markalarının en yeni model cihazlarıdır. Bu sayede hem hızlı hem de kaliteli uygulamalar ve faaliyetler yapılmaktadır.

Sağlık Kurumları
Havalimanları
Eğitim Kurumları
Entegre Tesisler
Alışveriş Merkezleri
Kamu Kurum ve Kuruluşları
Bankalar
Plaza ve Rezidanslar